Aktualności

2018-02-04

Turnus TUS 2017
dominika


Turnus Terapeutyczno-Rehabilitacyjny "Trening Umiejętności Społecznych" 15-22 01 2017 r

TUS Zima 2017r.

 

W dniach 15-22 01 2017r. poraz kolejny Dominika miała przyjemność uczestniczyć w turnusie terapeutyczno-rehabilitacynym TUS , gdzie pod czujnym okiem naszych zaprzyjaźnionych już terapeutów  Kasi, Magdy , Dagmary i Michała przez tydzień ćwiczyliśmy nowe umiejętności.

Pierwszego dni było szaleństwo w Fabryce Misia, dzień drugi to wizyta na poczcie gdzie uczyliśmy się jak wysłać kartkę do domu, trzeciego dnia poszliśmy do sklepu po zakupy na piątkowy bal. W czwartek pojechaliśmy do Domu Seniora " Lawendowy Zakątek" gdzie zostaliśmy bardzo miło przyjęci i spędziliśmy cudowne popołudnie. W piątek na spacerze znaleźliśmy damską torebkę, jak przystało na wzorowych obywateli , zanieśliśmy ją na posterunek Policji. W nagrodę mogliśmy zobaczyć Komendę Policji w Białymstoku. Popołudniu wszyscy razem baliwiśmy się na Balu Karnawałowym. Sobota, ostatni dzień turnusu, to kolejne atrakcje kulig i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Oprócz szlifowania klejnych umiejętności tak potrzebych w życiu codziennym, jak zawsze świetnie się bawiliśmy z naszymi przujaciółmi.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za to ,że umożliwiacie nam wyjazdy za turnusy, przekazując Dominice 1% podatku.powrót do listy aktualności