Aktualności

2018-02-08

Turnus TUS Polanika Chrusty 2017
dominika


Turnus Trening Umiejętności Społecznych Polanika Chrusty Lato 2017

Turnus TUS 16-22.07.2017r Chrusty k. Kielc

Za nami kolejny turnus TUS. Już trzeci raz mieliśmy możliwość wyjechać na tygodniowy turnus z naszymi zaprzyjaźnionymi terapeutami Kasią, Magdą, Dagmarą i Michałem tym razem dołączyła do nas też nowa terapeutka Ania.

Hasłem tego turnusu było poczucie własnej wartości. Podczas zajęć stacjonarnych pracowaliśmy nad autoprezentacją, radzeniem sobie ze stresem, mową ciała i asertywnością.

Zajęcia terenowe to jak zwykle mnóstwo atrakcji odwiedziliśmy Kompleks Świętokrzyska Polana, gdzie największe wrażenie zrobiło na nas przepiękne oceanarium. Drugie zajęcia terenowe to wycieczka do dębu Bartek i wizyta na poczcie. Dzień trzeci to warsztaty taneczne w Kielcach. W czwartek doskonaliliśmy pracę zespołową, gra terenowa -szukanie skarbu. Piątek to przygoda w escape roomie, dzięki współpracy udało nas się wydostać ! Sobota to już ostatnie zajęcia terenowe odwiedziliśmy Muzeum zabawek w Kiecach. Na zakończenie turnusu jeszcze duża dawka zabawy, na balu w stylu Hawajskim wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym możliwe są nasze turnusowe wyjazdy :-) powrót do listy aktualności